Rodzina jak to jest

Rodzina jak to jest

O nim, o niej i o dzieciach. O bolączkach i sukcesach, o potknięciach i wspólnym pokonywaniu przeciwności. O miłości, logistyce i ekonomii związku. Bo sama miłość zwykle nie wystarcza. „Rodzina – jak, to, jest?” – kampania Stowarzyszenia Sztuka Łączenia startuje we wrześniu w województwie świętokrzyskim.

Na wszystkich, którzy chcą zgłębiać tajniki związków przygotowano aż 3 różnorodne działania. Przeczytacie o nich na podstronach: „Rodzina jak”, „Rodzina jest” i „Rodzina to”.

- Nie chodzi nam o przekonanie przekonanych i propagowanie sielankowych obrazków i wartości wynikających z trwania w stałym związku. Zdjęcie, które dodaliśmy do informacji prasowej powstało miedzy jednym klapsem, a drugim na planie dokumentu realizowanego przesz nas, kiedy mój mąż przyjechał z Anielką (córką) na karmienie. Można powiedzieć, że stowarzyszenie rodziło się razem z nią (śmiech). Rodzina jest tak naprawdę wyzwaniem dla wszystkich jej członków, jest wspólnym projektem, którego sukces zależy od wielu czynników. Warto je poznać, ogarnąć i oswoić. A potem wspólnie cieszyć się wypracowanymi zasobami, które wzmacniają nas jak nic na świecie – wyjaśnia Aleksandra Niemczyk, wiceprezes Sztuki Łączenia. Czy rodzina to wsparcie czy przeszkoda w realizacji planów i marzeń? Czy warto czekać na osiągniecie stabilizacji społecznej i materialnej z marzeniami o byciu rodzicem? – Chcemy, by każdy wyrobił sobie swoje zdanie. W oparciu o wiedzę, którą dzięki kampanii się podzielimy – tłumaczy Aleksandra Niemczyk.

Odbiorcami akcji informacyjno-promocyjnej będą młodzi ludzie z województwa świętokrzyskiego, stąd nacisk na promocję za pomocą mediów społecznościowych i podcastów, dzięki którym najprościej jest do nich dotrzeć. Partnerami projektu są kieleckie publiczne uczelnie wyższe: Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska, obie przyjazne młodym rodzicom.

 Projekt „Rodzina jak/to/jest”
DOFINANSOWANO ZE ŚRODKÓW BUDŻETU PAŃSTWA
KONKURS PO PIERWSZE RODZINA NA ROK 2022

Rodzina jak/to/jest
Wartość dofinansowania:
250 000,00 zł
Całkowita wartość zadania:
250 000,00 zł

 


Image
Image
© 2018 JoomShaper, All Right Reserved