Pora na casting i piękne zdjęcia

Pora na casting i piękne zdjęcia

Kochani! Jeśli: jesteście parą, narzeczonymi, planujecie ślub, a może już jesteście młodym małżeństwem, bez, z lub w oczekiwaniu na potomstwo, ta propozycja jest dla Was. Ogłaszamy casting dla par i rodzin. Wybranym zaproponujemy sesje zdjęciowe. Za aparatem stanie niezawodny Mateusz Wolski, fotograf z duszą i ogromnym talentem.

 

Zdjęcia wykonane podczas sesji staną się częścią naszej kampanii promocyjnej, którą realizujemy w projekcie „Rodzina jak/to/jest”. Dostaniecie je też na własność. Chętni do udziału w projekcie, do 20 października  powinni przesłać nam swoje rodzinne zdjęcie, a także dokończone zdanie „Rodzina to….” na adres e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

 

To będą niezwykłe sesje zdjęciowe. Każde ze zdjęć ma pokazać rodzinę – w jej różnych odsłonach i barwach.  Sesje będą artystyczne, piękne, czasami trudne, może zabawne, łamiące stereotypy. Zostaną upublicznione, w social mediach, mediach, w ramach kampanii „Rodzina jak/to/jest”.  Podczas sesji powstanie też filmowy making of.

 

Projekt  „Rodzina jak/to/jest”  ma pokazać blaski i cienie posiadania rodziny. Chcemy, z waszą pomocą,  przygotować coś w rodzaju instrukcji obsługi. Pokazać to, o czym często, gdy jesteśmy zakochani po uszy, nie myślimy lub nie pamiętamy: wyzwania logistyczne, ważne decyzje do podjęcia, kompromisy, ale i radość, duma i siła, by sprostać największym zadaniom.  Wszystko to, co stanowi rodzinę.

 

Projektowe działania wspierają kieleckie uczelnie: Uniwersytet Jana Kochanowskiego i Politechnika Świętokrzyska. Projekt został dofinansowany w konkursie Ministra Rodziny i Polityki Społecznej oraz Pełnomocnika Rządu do spraw Polityki Demograficznej – „Po pierwsze Rodzina!”,

 REGULAMIN - do pobrania

 

Image
Image
© 2018 JoomShaper, All Right Reserved