„Nim otworzysz usta, pomyśl!”

Mamy kolejny projekt! Stowarzyszenie Sztuka Łączenia wraz z Fundacją Kochaj Mnie Po Prostu przy wsparciu Urzędu Marszałkowskiego Województwa Świętokrzyskiego realizują kampanię społeczną „Nim otworzysz usta, pomyśl!”. Akcja związana jest z obchodzonym 21 marca Światowym Dniem Osób z Zespołem Downa.

- Ta kampania jest skierowana do użytkowników języka, czyli praktycznie do wszystkich. W naszych działaniach skupiliśmy uwagę na słowie „down”, które często używane jest w sposób negatywny, jako obelga. Naszym celem jest obniżenie progu akceptacji takich zachowań przy jednoczesnym podniesieniu poziomu wrażliwości społecznej począwszy od najmłodszych, a kończąc na dorosłych – mówi prezes stowarzyszenia Wojciech Niemczyk.

Stowarzyszenie rozpocznie kampanię spotem filmowym właśnie 21 marca o godzinie 8 rano. Premierowa emisja odbędzie się na stronach FB i kanale YouTube stowarzyszenia (Facebook i YouTube) i fundacji (Facebook i YouTube). Do współpracy przy projekcie zostali zaproszeni również aktorzy z Teatru im. Stefana Żeromskiego w Kielcach.

Projekt został dofinansowany ze środków Samorządu Województwa Świętokrzyskiego w 2021r.

Image
Image
© 2018 JoomShaper, All Right Reserved